FB

mobile

Pracownicy

Pracownicy Grupy PBG doskonalą swoje umiejętności i zapoznają się z nowymi technologiami. Zdobytą wiedzę wykorzystują w swojej codziennej pracy, dokładając wszelkich starań do realizacji przyjętej strategii.  Ponadto możliwość łączenia pracy z pasją daje pracownikom ogromną satysfakcję. Spółka wspiera ich rozwój zawodowy i osobisty, ponieważ najcenniejszym kapitałem PBG są ludzie.

O pracy z pasją i łączeniu zainteresowań z pracą zawodową w kilu słowach pracownicy Grupy PBG:
 

Tenis to moja pasja

Sport to moje życie, a tenis ziemny to moja pasja. Staram się grać 2-3 razy w tygodniu. Gram również w Klubie Tenisowym RETURN przy PBG S.A. Miałem też szczęście i przyjemność oglądać najlepszych tenisistów świata m.in. w Sopocie, Poznaniu, Wrocławiu, ale także Paryżu, Rzymie, Barcelonie… Oprócz tego lubię biegać, pływać i jeździć na rowerze.

Arkadiusz Jankowiak

PBG Band

Muzyka to moje hobby. W czasach licealnych i studenckich grałem na gitarze w kilku zespołach, które niestety w naturalny sposób zakończyły swoje żywota. Obecnie moją główną aktywnością muzyczną jest PBG Band. Zbieżność nazw nie jest przypadkowa, w skład zespołu wchodzą wyłącznie pracownicy Grupy Kapitałowej PBG. Nigdy nie spodziewałem się, że to właśnie w miejscu pracy dostanę możliwość realizacji tego typu zainteresowań z przeprowadzaniem prób oraz graniem koncertów włącznie.

Bartosz Kuźmin

Piłkarz od dziecka

Do moich zainteresowań należy piłka nożna, w którą gram od dzieciństwa. Sport to moja pasja, daje mi chwilę relaksu, odprężenia. Prywatnie gram w klubie Polonia Poznań, a w rozgrywkach Ligii Piłkarskiej Grupy PBG  w drużynie Zarządu. W październiku 2011 r. z ramienia PBG zostałem powołany do reprezentacji Budowlańców na mecz z Ukrainą. Gra w barwach biało-czerwonych, na Stadionie na Euro 2012, wzbudziła we mnie wiele emocji w tym też łzy wzruszenia, a to wszystko dzięki pracy w PBG i wiarze, że można dzięki pracy rozwijać swoje pasje.

Damian Różewski

Ochrona środowiska

Mam to szczęście, że mogę pracować w gronie ludzi świadomych ekologicznie i wierzę, że wspólnymi siłami pomożemy zachować dla przyszłych pokoleń to, co otrzymaliśmy od natury.

Ewa Jernas
 

Lech, Lech, Kolejorz!

Spółka PBG, troszcząc się o pracowników i o ich zainteresowania, stworzyła bogaty fundusz socjalny, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie, aby w sposób efektywny łączyć pracę z pasją. Ja wybrałam dofinansowanie na mecze mojej ulubionej drużyny piłkarskiej. Nie wyobrażam sobie, abym mogła przegapić gole zdobywane przy ulicy Bułgarskiej.

Hanna Gajewska
 

Sztuka i biznes

Moja niezwykła przygoda ze sztuką trwa właściwie od momentu rozpoczęcia pracy w spółce PBG na stanowisku specjalisty ds. public relations. Od początku byłam współuczestnikiem przeróżnych działań artystycznych, które sukcesywnie doprowadziły do współistnienia dziś z sukcesem w naszej firmie dwóch  światów – sztuki i biznesu. PBG Gallery w przyszłym roku obchodzić będzie swoje 10-lecie. Spotkania z artystami, realizacja ciągle nowych pomysłów, a przede wszystkim niezwykła wrażliwość na sztukę Mecenasów naszej galerii dają mi ogrom satysfakcji. Odbiorcy tej sztuki, czyli między innymi moi współpracownicy, choćby tylko przejawem zainteresowania tym, co nowego pokaże galeria na kolejnym wernisażu, dają dowód na to, że warto odkrywać i pokazywać sztukę – każdego dnia.

Cieszę się, że moja praca to także moja pasja.   

Lidia Prętka, Manager PBG Gallery
 

Newsletter

PBG na Facebook PBG na YouTube