FB

mobile

Pracownicy

Pracownicy Grupy PBG doskonalą swoje umiejętności i zapoznają się z nowymi technologiami. Zdobytą wiedzę wykorzystują w swojej codziennej pracy, dokładając wszelkich starań do realizacji przyjętej strategii.  Ponadto możliwość łączenia pracy z pasją daje pracownikom ogromną satysfakcję. Spółka wspiera ich rozwój zawodowy i osobisty, ponieważ najcenniejszym kapitałem PBG są ludzie.

O pracy z pasją i łączeniu zainteresowań z pracą zawodową w kilu słowach pracownicy Grupy PBG:
 

Piłkarz od dziecka

Do moich zainteresowań należy piłka nożna, w którą gram od dzieciństwa. Sport to moja pasja, daje mi chwilę relaksu, odprężenia. Prywatnie gram w klubie Polonia Poznań, a w rozgrywkach Ligii Piłkarskiej Grupy PBG  w drużynie Zarządu. W październiku 2011 r. z ramienia PBG zostałem powołany do reprezentacji Budowlańców na mecz z Ukrainą. Gra w barwach biało-czerwonych, na Stadionie na Euro 2012, wzbudziła we mnie wiele emocji w tym też łzy wzruszenia, a to wszystko dzięki pracy w PBG i wierze, że można dzięki pracy rozwijać swoje pasje.

Damian Rożewski

Lech, Lech, Kolejorz!

Spółka PBG, troszcząc się o pracowników i o ich zainteresowania, stworzyła bogaty fundusz socjalny, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie, aby w sposób efektywny łączyć pracę z pasją. Ja wybrałam dofinansowanie na mecze mojej ulubionej drużyny piłkarskiej. Nie wyobrażam sobie, abym mogła przegapić gole zdobywane przy ulicy Bułgarskiej.

Hanna Gajewska
 

Sztuka i biznes

Moja niezwykła przygoda ze sztuką trwa właściwie od momentu rozpoczęcia pracy w spółce PBG na stanowisku specjalisty ds. public relations. Od początku byłam współuczestnikiem przeróżnych działań artystycznych, które sukcesywnie doprowadziły do współistnienia dziś z sukcesem w naszej firmie dwóch  światów – sztuki i biznesu. PBG Gallery w przyszłym roku obchodzić będzie swoje 10-lecie. Spotkania z artystami, realizacja ciągle nowych pomysłów, a przede wszystkim niezwykła wrażliwość na sztukę Mecenasów naszej galerii dają mi ogrom satysfakcji. Odbiorcy tej sztuki, czyli między innymi moi współpracownicy, choćby tylko przejawem zainteresowania tym, co nowego pokaże galeria na kolejnym wernisażu, dają dowód na to, że warto odkrywać i pokazywać sztukę – każdego dnia.

Cieszę się, że moja praca to także moja pasja.   

Lidia Prętka, Manager PBG Gallery
 

Drużyna "POGromcy" powstała w grudniu 2016 zrzeszając osoby chcące pokonywać własne słabości i mierzyć się z 3-4 metrowymi ścianami, linami, błotem i zasiekami. Cotygodniowe treningi w różnych lokalizacjach Poznania pozwalają na wspólną integrację i przygotowanie się do kolejnych wyzwań. W 2017 roku drużyna ukończyła biegi Survival Race Machine (12 km i ponad 50 przeszkód) oraz Runmageddon Nocny Rekrut (6 km i 30 przeszkód). W jej skład wchodzą Magdalena Adamczyk, Katarzyna Frąckowiak, Alicja Ruszkowska, Robert Czmok, Marcin Ruszkowski, Jędrzej Szulz, Bartłomiej Jankowiak, Michał Zboralski, Tomasz Skotarczak, Grzegorz Piecyk i Michał Baszkiewicz.

 Piotr Mierzwa

Fundacja PBG - grafik (w firmie od 1997 roku).

Moją pasją jest fotografia połączona z grafika komputerową. Interesuję się tym od około 20 lat i ciągle uczę się czegoś nowego. W wolnych chwilach chętnie biorę aparat i staram się uchwycić cale piękno, które widzę, po prostu podzielić się nim, bo wszystko jest dla ludzi. A miły widok potrafi naprawić zły dzień :)

Projekty graficzne, grafika wektorowa oraz fotografia należą do moich obowiązków służbowych a jednocześnie sprawiają mi satysfakcję i zadowolenie. Jestem szczęśliwy, ze mogę dzielić pracę z przyjemnością, tym bardziej, kiedy jej efekty przynoszą moim znajomym radość i pozytywne doznania artystyczne. To takie szczególne dzielenie się z innymi swoim światem.

Newsletter

PBG na Facebook PBG na YouTube

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 – zwanym dalej „Rozporządzeniem”) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PBG SA z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 35, 62-081 Przeźmierowo.
  2. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres e-mail: polska@pbg-sa.pl /Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego Inspektora Ochrony Danych pisząc na adres e-mail: iodo@gkpbg.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu żądania usunięcia z subskrypcji.
  5. Odbiorcami Pani/Pana danych będą osoby upoważnione przez Administratora tj. pracownicy i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych aby wykonywać swoje obowiązki oraz dostawcy Administratora, którym Administrator powierza przetwarzanie danych osobowych na mocy i w oparciu umowy powierzenia i zgodnie z wymogami art. 28 RODO (miedzy innymi: dostawy usług IT).
  6. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednakże odmowa ich podania uniemożliwia przesłanie Pani/Panu newslettera.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych.
  8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.