FB

mobile

Biuletyn Korporacyjny

Noworoczna Gala w Grupie PBG (styczeń 2011)

Pracownicy największych projektów Grupy PBG oraz osoby z obszarów wsparcia spotkali się podczas noworocznej gali Grupy PBG, która odbyła się 14 stycznia w kinie Multikino Poznań Malta. Tematem przewodnim były kontrakty zakończone i wygrane w 2010 r. Podczas spotkania wręczono statuetki „As w Grupie PBG”, wystąpił PBG Band, a na zakończenie odbyła się zabawa taneczna.

Noworoczna Gala w Grupie PBG odbyła się w kinie, gdyż wyświetlane były filmy z największych budów zrealizowanych w 2010 roku. W dwóch salach, połączonych wideokonferencją, prawie 500 zebranych osób mogło zobaczyć, jak przebiegała budowa kolektora ściekowego do Oczyszczalni Ścieków „Czajka” w Warszawie oraz rozbudowa Stadionu Miejskiego w Poznaniu.

Drugą część Gali stanowiła ceremonia rozdania statuetek „As w Grupie PBG”. Jest to swego rodzaju podziękowanie i nagroda za zaangażowanie w działanie Spółki. - Chciałbym na Wasze ręce, delegatów reprezentujących Wasze Spółki na tym spotkaniu, złożyć podziękowanie za ciężką zaangażowaną pracę dla całych zespołów. Dla mnie jedną z największych wartości jest właśnie zaangażowanie i to, że wzajemnie sobie pomagacie – mówił podczas przemówienia Jerzy Wiśniewski, Prezes Zarządu PBG.

Uczestnicy gali mają nadzieję, że Noworoczna Gala na stałe wpiszę się w kalendarz wspólnych spotkań.

Zapraszamy do lektury "Noworoczna Gala w Grupie PBG (styczeń 2011)"

< lista Biuletynów Korporacyjnych

Newsletter

PBG na Facebook PBG na YouTube