FB

mobile

Biuletyn Korporacyjny

Grupa PBG buduje (styczeń 2012)

Drodzy czytelnicy! Przed Wami pierwszy numer „Ogniwa” w 2012 roku, w którym PBG obchodzi 18 lat swojego istnienia. „Pełnoletność” Firmy, w której pracujemy skłania do refleksji.

Na czym polega wyjątkowość aktualnego położenia PBG i całej Grupy? Na tym, że idziemy cały czas, nieprzerwanie, od 18 lat do przodu. Że podejmujemy wyzwania, sięgamy po coraz bardziej skomplikowane zadania, które często realizujemy po raz pierwszy w historii spółki.

Nie boimy się odpowiedzialności. Spółki z Grupy PBG zbudowały Stadion Narodowy, Stadion PGE Arena, Stadion w Poznaniu, czyli trzy obiekty sportowe z czterech budowanych na EURO 2012…

Wchodzimy również na rynek energetyczny, w naszej Grupie znalazły się Energomontaż-Południe czy też tak znana na całym świecie marka jak RAFAKO SA.

…Początek roku to w naszej Firmie czas podsumowań i przywołania najważniejszych wydarzeń roku poprzedniego; temu służy odbywająca się już po raz drugi Noworoczna Gala w Grupie PBG, podczas której poznajemy Nominowanych do nagrody As w Grupie PBG…

Zapraszamy do lektury "Grupa PBG buduje (styczeń 2012)"

< lista Biuletynów Korporacyjnych

Newsletter

PBG na Facebook PBG na YouTube