FB

mobile

PBG Gallery

15.Nagroda Arteonu; tytuł wystawy: The Krasnals, wernisaż 4 kwietnia 2014, godz. 18.00, Skalar Office Center ul. Górecka 1

 WYDARZENIE W SKALAR OFFICE CENTER

 Redakcja „Arteonu” i jego wydawca, Dom Wydawniczy „Kruszona”, organizują wystawę grupy The Krasnals, laureata jubileuszowej, 15. Nagrody „Arteonu”,która odbędzie się w dniach 4-25.04.2014 w przestrzeniach PBG Gallery Skalar Office Center (ul. Górecka 1).Na wystawie zostanie zaprezentowana między innymi,  po raz pierwszy w Poznaniu, po raz trzeci w Polsce, monumentalna praca „Bitwa pod Grunwaldem / Statek głupców”.

WERNISAŻ: PIĄTEK, 4.04.2014, godz. 18.00, Skalar Office Center, Poznań, ul. Górecka 1

The Krasnals– polska grupa artystyczna powstała w kwietniu 2008. Jej członkowie pozostają anonimowi. Działają głównie za pośrednictwem swojego bloga. Ich działania, oparte na prowokacji, są reakcją na aktualną sytuację społeczno-polityczną i wywołują skrajne oceny. W duchu przekory i z humorem uwypuklają absurdy współczesnej epoki, aby je skutecznie eliminować. Krytykują polski i światowy rynek sztuki, który kształtowany jest przez grupę niewielu osób.

 

W imieniu Organizatorów na to wyjątkowe wydarzenie zapraszają

Fundacja PBG i PBG Gallery 

Imponujacych rozmiarów obraz / 10mx4m/  zatytułowany Bitwa pod Grunwaldem/ Statek Głupców był punktem kulminacyjnym tego wydarzenia w Skalar Office Center. Przez trzy tygodnie obejrzały go setki osób.. Obraz budził wielkie zaciekawienie, wyjątkowe emocje, poruszał, wywoływal ciekawe refleksje na temat naszej rzeczywistości, prowokował do interesujących konwersacji, kontrowersyjnych opinii.

Zapraszamy do obejrzenia cyklu zdjęć z przygotowań do zorganizowania wystawy.Jego zawieszenie było niemałym wyczynem ze strony profesjonalistów.

Poniżej także fotorelacja z wernisażu, podczas którego przedstawicielkom anonimowej grupy artystycznej The Krasnals uroczyście zostala wręczona 15. Nagroda "Arteonu". Gratulujemy!

< lista PBG Gallery

Newsletter

PBG na Facebook PBG na YouTube

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 – zwanym dalej „Rozporządzeniem”) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PBG SA z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 35, 62-081 Przeźmierowo.
  2. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres e-mail: polska@pbg-sa.pl /Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego Inspektora Ochrony Danych pisząc na adres e-mail: iodo@gkpbg.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu żądania usunięcia z subskrypcji.
  5. Odbiorcami Pani/Pana danych będą osoby upoważnione przez Administratora tj. pracownicy i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych aby wykonywać swoje obowiązki oraz dostawcy Administratora, którym Administrator powierza przetwarzanie danych osobowych na mocy i w oparciu umowy powierzenia i zgodnie z wymogami art. 28 RODO (miedzy innymi: dostawy usług IT).
  6. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednakże odmowa ich podania uniemożliwia przesłanie Pani/Panu newslettera.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych.
  8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.